NL EN FR

Yoga scholen alumni

Yogascholen Alumni

Plaats Naam Website
Arnhem Kosha Yoga kosha.yoga
Arnhem Healthy Heart and Soul healthyheartandsoul.life
Assen Asana, centrum voor yoga asanayoga.nl
Deventer Lotz Dans & Yoga Centrum lotzdans-en-yoga.nl
Dronten Yoga Renate yoga-renate.nl
Duiven Yogastudio Kamala kamalayoga.nl
Eerbeek Dynamische Yoga Eerbeek yogaeerbeek.nl
Elst Pepijn Mols kapha.nl
Eindhoven Lotus Studio lotusstudio.nl
Eindhoven YogaYUJ yogayuj.nl
Eindhoven Yoga Hathi/ Petri Barten yogahathi.nl
Groenlo Yoga Dharana yogadharana.nl
Groesbeek Zonnegroet zonnegroetgroesbeek.nl
Groningen Yoga Wieteke yogawieteke.nl
Huissen Hamsa yoga-huissen.nl
Klein Amsterdam Ayur Dhara ayur-dhara.nl
Loosdrecht Yogamar web.yogamar.community
Liempde Karin de Puit yoga-imma.nl
Malden Yogasan Inger yogasan-inger.nl
Meerstad/Harkstede BiaSenseYoga biasenseyoga.nl
Nijmegen Dynamische Yoga dynamischeyoga.nl
Nijmegen Yoga-aruna yoga-aruna.nl
Nijmegen Nadi Yoga nadiyoga.nl
Nijmegen Raimunda Carrilho raimundacarrilho.com
Nijmegen Yoga & Healing members.chello.nl/p.uden22/ 
Nijmegen Yoga Kula yogakula.nl
Nijmegen Yoganesha yoganesha.nl
Nijmegen Yoga Praktijk Ruimte in Zijn ruimte-in-zijn.nl
Nijmegen Yoga-Adem-Ontspan yoga-adem-ontspan.nl
Nijmegen Yogastudio So Ham yogasoham.nl
Nijmegen Yoga studio Susumna susumna.nl
Nijmegen Yvonne Mekaoui yvonnemekaoui.nl
Nijmegen Mettayoga mettayoga.moniqueschoorl
Nijmegen Yogarette yogarette.nl
Nijmegen
Joelle's Yoga en Ayurveda 
joellesyoga.nl
Nijmegen Yogastudio Harsa yogastudioharsa.nl
Nijmegen Yoga met Katja yogametkatja.nl
Schijndel Marleen Nelissen yogaberlicum.nl
Sint-Oedenrode De-Bodhiboom de-bodhiboom.nl
Veendam Yoga Nirvana yoganirvana.studio
Venlo Yogastudio Yuvaan yuvaan.nl
Vorstenbosch Natuurlijk Yoga Vorstenbosch natuurlijkyoga.nl
Vught Yogatality https://www.yogatality.nl
Winschoten Yogalos www.yogalos.nl
Zutphen JanmaYoga janmayoga.nl
Zwolle Yoga038 yoga038.nl

Verzamelsites Yoga 

Naam Website
Yoga online www.yogaonline.nl
Tijdschrift voor Yoga www.tijdschriftvooryoga.nl
Ayurvedische Kookworkshop www.mohini.nl



 

Op zoek naar verdieping?   Neem contact met ons op!