Gerelateerde artikelen

Onderstaande yoga adressen hebben de yogaopleiding gevolgd bij Yogaschool Ron van der Post. 

Plaats Naam Website
Beek (Li) Yogarithm www.yogarithm.com
Berg en Dal Metta Yoga www.mettamooi.nl
Deventer Lotz Dans & Yoga Centrum www.lotzdans-en-yoga.nl
Dronten Yoga Renate www.yoga-renate.nl
Eerbeek Dynamische Yoga Eerbeek www.yogaeerbeek.nl/
Elst Pepijn Mols www.pepijnmols.nl  
Eindhoven Lotus Studio www.lotusstudio.nl
Eindhoven YogaYUJ www.yogayuj.nl
Eindhoven Yoga Hathi/ Petra Barten www.yogahathi.nl
Groenlo Yoga Dharana www.yogadharana.nl
Groesbeek Yogasan Inger www.yogasan-inger.nl
Groesbeek Zonnegroet www.zonnegroetgroesbeek.nl/
Groningen Yoga Wieteke www.yogawieteke.nl
's Hertogenbosch Lieneke Hensels www.yogametlieneke.nl
Huissen Hamsa www.yoga-huissen.nl
Klein Amsterdam Ayur Dhara www.ayur-dhara.nl
Liempde Karin de Puit www.yoga-imma.nl
Nijmegen Ans Philipsen www.ansphilipsenyoga.nl
Nijmegen De Bewegerij www.bewegerij.nl
Nijmegen Dynamische Yoga www.dynamischeyoga.nl
Nijmegen Yoga-aruna www.yoga-aruna.nl
Nijmegen Nadi Yoga www.nadiyoga.nl
Nijmegen Natya Yoga www.natya-yoga.nl
Nijmegen Raimunda Carrilho www.raimundacarrilho.com
Nijmegen Yoga & Healing http://members.chello.nl/p.uden22/ 
Nijmegen Yoga Kula www.yogakula.nl
Nijmegen Yoga Praktijk Ruimte in Zijn www.ruimte-in-zijn.nl
Nijmegen Yoga-Adem-Ontspan www.yoga-adem-ontspan.nl
Nijmegen Yogastudio So Ham www.yogasoham.nl
Nijmegen Yogatransformation www.savitriyoga.nl
Nijmegen Yvonne Mekaoui www.yvonnemekaoui.nl
Nijmegen
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. www.mettayoga.nl
Nijmegen Yogarette www.yogarette.nl
Schijndel Marleen Nelissen www.maitriyoga.nl/
Sint-Oedenrode De-Bodhiboom www.de-bodhiboom.nl
Tilburg Yoga-sport www.yoga-sport.nl
Utrecht Yogatijd.nu www.yogatijd.nu
Zutphen JanmaYoga www.janmayoga.nl

 

 

Verzamelsites Yoga 

Naam Website
Yoga Contact www.yogacontact.com
Yoga online www.yogaonline.nl
Tijdschrift voor Yoga www.tijdschriftvooryoga.nl
Ayurvedische Kookworkshop www.mohini.nl