NL EN FR

Yoga scholen alumni

Yogascholen Alumni

Plaats Naam Website
Assen Asana, centrum voor yoga asanayoga.nl
Beek (Li) Yogarithm yogarithm.com
Deventer Lotz Dans & Yoga Centrum lotzdans-en-yoga.nl
Dronten Yoga Renate yoga-renate.nl
Duiven Yogastudio Kamala kamalayoga.nl
Eerbeek Dynamische Yoga Eerbeek yogaeerbeek.nl
Elst Pepijn Mols pepijnmols.nl
Eindhoven Lotus Studio lotusstudio.nl
Eindhoven YogaYUJ yogayuj.nl
Eindhoven Yoga Hathi/ Petri Barten yogahathi.nl
Groenlo Yoga Dharana yogadharana.nl
Groesbeek Zonnegroet zonnegroetgroesbeek.nl
Groningen Yoga Wieteke yogawieteke.nl
Huissen Hamsa yoga-huissen.nl
Klein Amsterdam Ayur Dhara ayur-dhara.nl
Loosdrecht Yogamar yogamar.eu
Liempde Karin de Puit yoga-imma.nl
Malden Yogasan Inger yogasan-inger.nl
Nijmegen Dynamische Yoga dynamischeyoga.nl
Nijmegen Yoga-aruna yoga-aruna.nl
Nijmegen Nadi Yoga nadiyoga.nl
Nijmegen Raimunda Carrilho raimundacarrilho.com
Nijmegen Yoga & Healing members.chello.nl/p.uden22/ 
Nijmegen Yoga Kula yogakula.nl
Nijmegen Yoganesha yoganesha.nl
Nijmegen Yoga Praktijk Ruimte in Zijn ruimte-in-zijn.nl
Nijmegen Yoga-Adem-Ontspan yoga-adem-ontspan.nl
Nijmegen Yogastudio So Ham yogasoham.nl
Nijmegen Yoga studio Susumna susumna.nl
Nijmegen Yogatransformation savitriyoga.nl
Nijmegen Yvonne Mekaoui yvonnemekaoui.nl
Nijmegen Mettayoga mettayoga.nl
Nijmegen Yogarette yogarette.nl
Schijndel Marleen Nelissen yogaberlicum.nl
Sint-Oedenrode De-Bodhiboom de-bodhiboom.nl
Veendam Yoga Nirvana yoganirvana.studio
Vorstenbosch Natuurlijk Yoga Vorstenbosch natuurlijkyoga.nl
Vught Yogatality https://www.yogatality.nl
Zutphen JanmaYoga janmayoga.nl
Zwolle Yoga038 yoga038.nl

Verzamelsites Yoga 

Naam Website
Yoga online www.yogaonline.nl
Tijdschrift voor Yoga www.tijdschriftvooryoga.nl
Ayurvedische Kookworkshop www.mohini.nl



 

Op zoek naar verdieping?   Neem contact met ons op!